Одне число менше від іншого на 20, а їх добуток дорівнює 91. знайдіть ці числа вирішити задачу за допомогою квадратних рівнянь чи рівнянь які зводятся до квадратних

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
позначимо менше число ------- х тоді більше  ----------  х+20 далі сказано, що добуток =91. Отже складаємо рівняння х(х+20)=91 відкриваємо дужки х^2  +20х= 91 х^2  +20х-91=0 далі розв'язуй