Одного осіннього ранку дівчинка вийшла на прогулянку та їй стало так сумно що вона навіть сумнівалася у своїй ідеї.Тай вирішила вона присісти біля струмка подивитися як рибки плавають От побачила вона одну рибку яка дуже сильн...

Одного осіннього ранку дівчинка вийшла на прогулянку та їй стало так сумно що вона навіть сумнівалася у своїй ідеї.Тай вирішила вона присісти біля струмка подивитися як рибки плавають От побачила вона одну рибку яка дуже сильно вирізнялася серед інших.А вирізнялася вона тим що вона була не проста а золота,вона була наче чарівна рибка вся наче сяяла.От дівчинка підійшла до рибки,щоб її роздивитися та рибка шу-льк та втікла до моря а дівчинка не коло простого струмка сіла вона сіла поряд з морем адже як стверджував старий дід Апанас -Цей струмок не простий коло нього завжди трапляються різні дива а саме дивне що він знаходиться поряд з морем. Дівчинка згадала дідусеву розповідь та забоялася,зафантазувалася -А якщо мене зїсть велетенська акула альбінос яка зіла вже понад 1000 кораблів-згадала розповідь про акул -А-а-а -закричала вона і вмить побігла до матусі -Матусю матусю! -Що трапилося?-видповила вона -Я була біля ставка і побачила золоту рибку яка помандрувала до моря... -До моря,а що ти там робила?-перебила мама -Я вирішила погуляти і згадала про ставок -Ну а чого жди додому прибігла? -Я згадала розповідь діда Апанаса про акул і подумала що одна із них може мене зїсти -Не хвилюйся в нас акули не водяться, іди краще повечеряй і не забивай собі голову дурницями! Марійка з матусею сіли по вечеряти та от в двері хтось постукав. -(тук тук) стукіт -Мамо це напевно наш дідусь можна відчинити? -Так звичайно!-відповіла мама -Привіт донечко!Як справи внучко? -Привіт все гаразд от зараз будем лягати спати може на трішки залишишся? -Пробач але не можу,справи,ось приніс вам подарунок тримай! -Дякую дідусю! -Ну бувай! -бувай -мамо що там... це цуценя а яке гарненьке прям таке як я хотіла! -Ну ось отримала подарунок,лягай спати година пізня вже -Надобраніч мамо! -надобраніч марійко! Марійка довго не могла стулити своїх очей,все думала й думала про ту золоту рибку аби побачити її ще раз...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ллллллллаалалаллалалаллалалалла