Одну жінку запитали,скільки курчат вона привезла на базар.Вона відпоаела,що їх більше ніж 115,але менше ніж 145 і при цьому їх можна розділити ро 4,6 і 10.Скількикурчат привезла жінка на базар? Пожалуйста,помогите решить домашк...
Одну жінку запитали,скільки курчат вона привезла на базар.Вона відпоаела,що їх більше ніж 115,але менше ніж 145 і при цьому їх можна розділити ро 4,6 і 10.Скількикурчат привезла жінка на базар?
Пожалуйста,помогите решить домашку!срочно надо))
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ответ: 120
120:4=30
120:6=20
120:10=12