Огромная просьба! Помогите, пожалуйста написать сочинение по казахскому на тему "?

Огромная просьба! Помогите, пожалуйста написать сочинение по казахскому на тему "??ен қалай тамақтанамын". Срочно нужно. Заранее спасибо)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен тамакты асыкпай,укыпты ишемин!. Адам тамактанганда бул ережеге багынуы керек 1) асыкпай ишу.2) тамак устинде сойлемеу 3) дизени устелден жогары кояга болмайды. Мен озим таиакты унатаиын