ОХАРАКТЕРИЗУЙТЕ ОБРАЗ МИТЬКА АБО СЕРГІЯ З ТВОРУ «МИТЬКОЗАВР ІЗ ЮРКІВКИ, АБО ХИМЕРА ЛІСОВОГО ОЗЕРА»

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Митько-однокласник Сергія недуже любить біологію,вірив в химеру що жила в озері та хотів його спіймати переймається за свого друга Сергія та в одночас неподає цього мріяв  зловити химеру,винахідник,фантазер Дмитро Омельчук і Сергій Стеценко — звичайні школярі-шестикласники. Сергія і Митька — друзів-шестикласників поєднує вік, інтереси, поведінка, риси характеру. Хлопці — великодушні, дотепні, кмітливі, працьовиті, наполегливі. А найголовніше — вони вміють дружити, турбуватися один про одного, швидко вирішувати конфліктні ситуації.