Охарактеризуйте три основні чинники що перетворили Антарктиду на світовий холодильник
Ответ(ы) на вопрос:
Це кліматотвірні чинники----1 географічне положення впливає на кут подіння соняч променів і відповідно на нагрів поверхні також протягом полярної ночі поверхня не нагріваеться - 2 атмосферна циркуляція--південно- східні вітрі приносять холод - 3 характер підстилаючої поверхні--холодні течії Західних вітрів зберігають холод біля Антарктиди а також розносять до інших материків