Ол санаса, ол жазса, ол тазаратса, ол санамаса деген созге сойлем курау керек

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Айнур сныпта неше гул екенин санаса мен жазба жумысын таза жазсамшы. Айгул болмени тазартса. Жанар санамақ санаса.
Гость
Егер ол санаса бəрі жақсы болар еді. Егер ол жазса сыныптастары одан көшіретін еді. Егер үйді ол тазартса мүмкін таза болып қалар меді. Егер санамақты ол санамаса кім санайды?