Олег прийшов на день народження друга.Під час свята він увійшов до кімнати батьків і взяв золотий ланцюжок,який належав матері друга.На наступний день продавши його на ринку і був затриманий співробітником міліції.Олега доправи...

Олег прийшов на день народження друга.Під час свята він увійшов до кімнати батьків і взяв золотий ланцюжок,який належав матері друга.На наступний день продавши його на ринку і був затриманий співробітником міліції.Олега доправили до відділку,де він чекав на батьків близько 9 годин в одному приміщенні з дорослими затриманими.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А яке питання ? Напиши.