Оленка та Наталка мали однакову кількість книг. Під час обміну за кожні три Оленчині книги Наталка давала п'ять своїх. Через кілька таких обмінів в Оленки стало на 12 книг більше, ніж у Наталки. Скільки разів дівчатка обмінювал...

Оленка та Наталка мали однакову кількість книг. Під час обміну за кожні три Оленчині книги Наталка давала п'ять своїх. Через кілька таких обмінів в Оленки стало на 12 книг більше, ніж у Наталки. Скільки разів дівчатка обмінювалися книгами?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
5-3=2   12:2=6  разів обмінювалися книгами