Ольгу косач знають як відому письменницю олену пчілку. значною постаттю у світові

Ольгу косач знають як відому письменницю олену пчілку. значною постаттю у світовій літературі стала її донька леся українка син михайло взяв псевдонім (обачний).ці псевдоніми придумала олена пчілка сама вона впродовж життя підписувалася тільки псевдонімом. РОЗТАВТЕ ПРОПУЩЕНІ РОЗДІЛОВІ ЗНАКИ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ольгу Косач знають як відому письменницю Олену Пчілку. Значною постаттю у світовій література стала її донька - Леся Українка;син Михайло взяв псевдонім "Обачний". Ці псевдоніми придумала Олена Пчілка.