Омелюхи полюбляють ласувати ягодами омели, зелені,, шапки '' якої знесилюють дерева. Слизистий вміст ягоди прилипає до дзьобика пташки, вона старанно чистить його об гілку і насаджує нові паразтичні рослини. Тоді як прозвали пт...

Омелюхи полюбляють ласувати ягодами омели, зелені,, шапки '' якої знесилюють дерева. Слизистий вміст ягоди прилипає до дзьобика пташки, вона старанно чистить його об гілку і насаджує нові паразтичні рослини. Тоді як прозвали пташку?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чистюнчиком...))))))))))))))))))