Омонімічними є корені в рядку : А) вбік, бічний, бочок Б) коса, косити, косий В) радий, радіти, радість Г) радити, радник, порада Буду вдячна за відповідьсз обгрунтуванням!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відповідь Г, тому що ононімічні слова це слова які пишуться одинаково, але мають різне значення. Тобто ононімічні корені- це одинакові корені, тобто корені які пишуться одинаково, але кожне слово у якому є ононімічний корінь має різне значення і слова не повинні бути спільнокореневими або бути формами одного слова Перевіримо: У відповіді а) корені взагалі не однакові, значить вона не підходить; у відповіді б) корені однакові, але коса і косити це спільнокореневі слова, тому відповідь не підходить; у відповіді В) корені одинакові, але всі слова в цьому рядку є спільнокореневими, тому ця відповідь також не підходить; а от у відповіді Г) корені однакові, та всі слова врядування не мають ніякого значення одне до одного, тобто вони не спільнокореневі чи не є формами одного слова. Отже, правильна відповідь Г