Ооочень срочно!!! Написать ответа на эти вопросы с фото,максимум 7 предложений,пожалуйста!!! Буду Ооочень благодарна!!! Про Селену Гомес.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Yes, I know Selena Gomez. She is a famous singer. She is from USA. She was born on the 22th of July. She is 24 years old. She has already written many songs. My favourite song of Selena is "I love you like I love a song". She is very cute and talented.