Опис природи з використанням слів у переносному значенні ( 10 речень). Допоможіть будь ласка.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Коли я приїхав до бабусі у село,мене вона зустріла дуже приємно,смачно,п*здато.Коли бабуся попросила мене допомогти,я звісно не відмовився,але я це робив не вірно той бабусі закортилося мені правельньно ппоказати як це робиться,якщо чесно до мене як горох об стінку доходило,що там потрібно було робитоть чтото!!!)))