Опис зайця на українській мові

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вот ) Довжина тіла 55-70 см, довжина клиноподібного хвоста 8-12 см, маса 4-6 кг. Задні ноги в русака набагато довші за передні, ступні вузькі і витягнуті, повністю вкриті волоссям. Вуха довгі, ланцетоподібні, пригнуті до голови, заходять дальше кінця морди; по зовнішньому краю вуха йде темна смуга.
Гость
Зайці-у них довгі вушка, короткий піднятим хвіст, довгі задні ноги, що дозволяє їм рухатися стрибками., Довжина тіла 57-68 см; маса 4-6 кг, рідко - до 7 кг. Статура тендітна, Очі червонувато-коричневі. Літнє фарбування буває вохристо-сіре, буре, коричневе, вохристо-руде або оливково-буре, різних відтінків. Характерні великі темні плями, утворені кінцями волосся підшерстя. Шерсть русака блискуча, шовковиста, помітно звита. Навколо очей білі кільця. Кінчики вух круглий рік чорні. Зимове хутро трохи світліше річного