Пес-кращий друг людини. Собаки-вони вірні,гарні,розумні та дотепні.У світі існує собак понад 400 порід.усі вони дуже різні.за характером,виглядом і так далі.Собаки пішли від вовків!Я дуже люблю собак!!!!!
Гость
Птахів треба любити і берегти! Птахи - перші і самі надійні помічники людини у винищуванні шкідливих комах і їх личинок. Зникає птах - розмножуються комахи. Якщо ми будемо берегти наших комахоїдних птахів , а також хижих птахів, то у нас завжди буде величезна армія невтомних працівників, які не допустять ураження лісів, садів, полів і городів.
Людина повинна піклуватися як говориться про "Братів менших", будувати годівниці для птахів, не вирубувати, не палити ліси.