Орам матадан , егер 6 костюм тігілсе, 2м мата артылып қалады, ал одан 10 костюм тігу үшін 12м мата жетпейді. БІР КОСТЮМ неше метр МАТАДАН ТІГІЛЕД. и не пишите так переведи на руски или воариоичьшьм.и ответь 3,5.

Орам матадан , егер 6 костюм тігілсе, 2м мата артылып қалады, ал одан 10 костюм тігу үшін 12м мата жетпейді. БІР КОСТЮМ неше метр МАТАДАН ТІГІЛЕД. и не пишите так переведи на руски или воариоичьшьм. и ответь 3,5.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
х- метр.мата1костюмге 10 х-12=6 х+2 10 х-6 х=12+2 4 х=14 х=14:4 х=3,5(м) мата-1 костюмге 3,5*6+2=23(м) Жауабы: 1 костюм тігуге 3,5 метр мата кетеді. Рулонда 23 метр мата болды.