Оречення зi словами радiмть сум, 2 з словами ранок день срочно предложения составь

Оречення зi словами радiмть сум, 2 з словами ранок день срочно предложения составьте 3-4 класса
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 сьогодні я раділа із- за хорошої оцінки в щоденнику.  я сумую  за тобою, коли ти не поруч 1)ранком я встаю із ліжка і збираюсь в школу. 2) цього ранку сонце світило дуже яскраво. 1)день видався для мене незабутнім .2)цього дня ми провели цікаво час зі своїми друзями