Ортогенальною проєкцієюквадрата ,одна з діагоналей якого паралельна площині проекції,є ромб,Знайдіть кут між площинами ромба і квадрата, якщо сторона квадрата дорівнює2 смс,а одна з діагоналей √2.. Помогите срочно)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ортогенальною проєкцієюквадрата ,одна з діагоналей якого паралельна площині проекції,є ромб,Знайдіть кут між площинами ромба і квадрата, якщо сторона