Основи прямокутної трапеції дорівнюють 7см і 4 см а гострий кут дорівнює 45. знайдіт

Основи прямокутної трапеції дорівнюють 7см і 4 см а гострий кут дорівнює 45. знайдіть довжину меншої бічної сторони
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Проведемо ВК⊥АD. ΔАВК - прямокутний, ∠АВК=45°, отже, АК=ВК, ВСDК- прямокутник, ВС=DК=4; АК= АD-DК=7-4=3. ВК=АК=3. АВ²=АК²+ВК²=9+9=18, АВ=√18=3√2 см. СD=ВК=3 см. Меншою основою буде СD. Відповідь: 3 см.