Основная мысль творения А. Чехова “Хамелеон” (желательно на ураинском)плизз

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Герой оповідання постійно підлаштовується під ситуацію, щоб йому по службі не постраждати, не втратити місце, не накликати гніву вищестоящих. Таких багато і зараз, і вони часто так добре пристосовуються за життя, що думають, напевно, що щасливі. Кому що потрібно в житті
Гость
Двуличье ............................................