Основні мотиви вірша Лесі Українки "Давня весна" Віршовий розмір, будь ласка допоможіть.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Ідея: Возвеличення краси весняної природи, за сприянням якої людина забуває про свою хворобу, самотність. Основна думка: Моя душа ніколи не забуде Того дарунку, що весна дала.Жанр: Пейзажна лірика.Художні засоби у творі.Метафори: «весна промінням грала, сипала квітки»; «летіла хутко», «весна... дарунки всім несе», «заглянули від яблуні гілки», «замиготіло листячко зелене», «прилинув вітер, заспівав», «прилинули пісні пташині», «гай свій відгук... прислав», «весна дала», «весна... за вікном цвіла».Порівняння: «летіла хутко, мов стокрила».Риторичні оклики: «За нею вслід співучії пташки!», «Зелений шум, веселая луна!», «Ні, не забула!».Давня Весна - Лесі Українки має розмір 5 стоповий (стопа) -ямб