Основні риси будови бактеріальної рослинної грибної та тваринної клітини

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Клітини бактерії характеризуються відсутністю ядра ( замість нього нуклеоїд - кільцеподібна ДНК), відсутні більшість органел. Рослинні клітини відрізняється від інших наявністю хлорофіла у складі хлоропластів. Гриби займають ніби проміжні позицію між тваринами і рослинами. Вони прикріплени до субстрату, але як і тварини виділяють сечу. Тваринні клітини на відміну від рослинних запасаюсь глікоген.