Основним типом рослинності степової зони є: а) ліси; б) чагарники; в) трав’яниста рослинність. Основними типами ґрунтів, що сформувалися в лісостеповій зоні є: а) підзолисті; б) чорноземи типові; в) чорноземи звичайні; г) сірі ...

Основним типом рослинності степової зони є: а) ліси; б) чагарники; в) трав’яниста рослинність. Основними типами ґрунтів, що сформувалися в лісостеповій зоні є: а) підзолисті; б) чорноземи типові; в) чорноземи звичайні; г) сірі лісові; д) буроземи; е) каштанові; є) чорноземи південні
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В первом А, во вором вроде-как Е