Основою призми є прямокутний трикутник, катет якого дорівнює 8 см і прилеглий до нього гострий кут 30 градусів. Діагональ бічної грані, що містить катет, нахилена до площини під кутом 45 градусів. Знайдіть площу повної поверхні...
Основою призми є прямокутний трикутник, катет якого дорівнює 8 см і прилеглий до нього гострий кут 30 градусів. Діагональ бічної грані, що містить катет, нахилена до площини під кутом 45 градусів. Знайдіть площу повної поверхні призми.