О.С.Пушкін вірш 19 жовтня помогите с ответами 1. Як змінюється настрій ліричного героя протягом поетичної оповіді? Чим мотивовані такі зміни? 2. Яким постає у вірші життя ліричного героя? Що він вважає своєю моральною опорою? 3...

О.С.Пушкін вірш 19 жовтня помогите с ответами 1. Як змінюється настрій ліричного героя протягом поетичної оповіді? Чим мотивовані такі зміни? 2. Яким постає у вірші життя ліричного героя? Що він вважає своєю моральною опорою? 3. Як схарактеризовано у творі Ліцей і ліцейське товариство? Обґрунтуйте відповідь цитатами. 4. Кого з ліцейських друзів Пушкіна згадано у вірші? Яким постає кожен з них у спогадах ліричного героя? Які деталі взаємин ліцеїстів засвідчують силу їхньої дружби? 5. Які теми порушено у вірші «19 жовтня» (1825)?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Спочатку веселі спогади потім сумні. І так під час всього вірша. Мотивовані розлученням з його домівкою(ліцеєм) його родиною( ліцейське товариство) 3)Ліцей як домівку. Товариство як родина 4) Горчаков" Щасливе перших днів, блиск фортуна, ступив в світ ми раптом розішлись звела нас раптом польова дорога Дельфін Вільгельм " поглянемо в минуле без надій" Пущин" звеселих день вигнання на день ліцей перетворив