освітленість залежить від: А)сили світла джерела і кута падіння променів на поверхню Б)сили світла джерела і його відстані від поверхні В)відстані джерела світла до поверхні і кута падіння променів Г)сили світла джерела, його ...

 освітленість залежить від: А)сили світла джерела і кута падіння променів на поверхню Б)сили світла джерела і його відстані від поверхні В)відстані джерела світла до поверхні і кута падіння променів Г)сили світла джерела, його відстані від поверхні та  кута падіння променів на поверхню
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
освітленість залежить від відстані від джерела світла до освітлюваного предмета, отже Б) напевно)