Отдаю много баллов ) Скласти твір-опис про випадок із життя. За темами: 1.Пам"ятний день(цікавий єпізод) із шкільного життя.2.Як мені одного разу пощастило.3.Як я порадувала маму(тата,брата,дідуся)4.Лісова природа.5.Випадок на ...

Отдаю много баллов ) Скласти твір-опис про випадок із життя. За темами: 1.Пам"ятний день(цікавий єпізод) із шкільного життя.2.Як мені одного разу пощастило.3.Як я порадувала маму(тата,брата,дідуся)4.Лісова природа.5.Випадок на річці.6.Коли я була маленькою.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2.  Колись я шла зі своїм другом. Ми говорили про усе що приходило у голову. Мені стало нудно. Я побачила річку. Я запропонувала другу пройтись біля річки. У мене була идея, я хотіла його штовхнути у воду. Ми підійшли до річки. Він раптово схватив мене за руку. Я дуже боялась, що ж він зробе? Він дуже пильно дивився до мене у очі. На мені була нова блузка, я думала що він мене кине у воду та блузочка замаститься. Я любила його, але я не вважала що він любить мене. Він підійшов і поцілував мене. Це був перший поцілунок. А ще, мені просто пощастило що він не кинув мене у воду.