Отирик олен . Путин сауып торгайдын. жетим тайды осирдим, Акку жегип арбага ,букил елди коширдим,Инеменен жур казып ,СУ шыгардым шол жерге, ак тауыкка минип ап , Айга жеттим зымырап,Куйынынан тауыктын , Кетти булттар...

Отирик олен . Путин сауып торгайдын. жетим тайды осирдим, Акку жегип арбага ,букил елди коширдим,Инеменен жур казып ,СУ шыгардым шол жерге, ак тауыкка минип ап , Айга жеттим зымырап,Куйынынан тауыктын , Кетти булттар ыдырап, Елекпенен су тасып , Богет салдым колдерге)))))) кызык отирик олен екен ))
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ия қызық отирик олен еке унады