Өткен тарихымыз, халқымыздың дәстүрлері бізге тіл арқылы жетеді. перевидите Қазақ тілі- өте бай әрі көркем тілдердің бірі. Ол Қазақстанда 1989 жылы мемлекеттік мәртебе алды. и это предложение тоже

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Наша история, традиции нашего народа передает нам язык. Казахский язык - очень богатый. В 1989 году он получил статус государственного