ОТМЕЧУ КАК ЛУДШОГО!!!!!!!! Відстань між містами 250 км. Одночасно вирушили назустріч один одному два мотоциклисти . Через 2 години після виїзду , їм до зустричі залишилося проїхати 30 км. Швидкість одного з мотоціклистів більша...

ОТМЕЧУ КАК ЛУДШОГО!!!!!!!! Відстань між містами 250 км. Одночасно вирушили назустріч один одному два мотоциклисти . Через 2 години після виїзду , їм до зустричі залишилося проїхати 30 км. Швидкість одного з мотоціклистів більшавід швидкості другого на 10 км/год. Знайдіть шидкість кожного мотоцикліста .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я тебя не понимаю но вот что я придумала. 1). 250 - 30 = 220 2). 220 / 2 = 110 3). 110 / 2 = 55 4). 110 - 55 = 65 Ответ: скорость 1 мотоциклиста - 55 км/ч; скорость 2 мотоциклиста 65 км/ч.