Ответь на вопрос : 1)hated school?2)bought flowers?4)played a lot?5)wrote about best friend?6)studied in a small school?7)got up early?8

Ответь на вопрос : 1)hated school?2)bought flowers?4)played a lot?5)wrote about best friend?6)studied in a small school?7)got up early?8)had family in the same class?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) ненавидел школу 2)купил цветы 4)много играл 5)написал о лучшем друге 6)учился в маленлкой школе 7)встал рано 8)??????