Ответь на вопрос 1)what do you like to eat for breakfast?I like............................for breakfast.2)What do you like to drink for breakfast?I like ..................for..........

Ответь на вопрос 1)what do you like to eat for breakfast? I like............................for breakfast. 2)What do you like to drink for breakfast? I like ..................for..........
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
i like eat apples, bananes for breakfast.
Гость
sandviches, fruits and sweets  a cup of tea or cuppuchino for breakfast