Ответь на вопросы о себе. 1. What is your name and your surname?          5.What class are you in?2. Are you in Class 6?- 5                                  6. Are you from a big city?3.Where are you from?                      ...

Ответь на вопросы о себе.  1. What is your name and your surname?          5.What class are you in? 2. Are you in Class 6?- 5                                  6. Are you from a big city? 3.Where are you from?                                     7. Where is your town? 4.Where old are you?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) напиши свое имя и фамилию на английском 2)саой класс 3)где ты живешь 4)сколько лет тебе 5)свой город