Ответить на вопрос : what do you usually wear to school?  what do you usually wear when you go out with friends?   what do you usually wear around the horse ?                                                                     ...

Ответить на вопрос : what do you usually wear to school?  what do you usually wear when you go out with friends?   what do you usually wear around the horse ?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
When i go to school i usually wear t-short,shoes and pants
Гость
when I go out with my friends I usually put on jeans and coat.