Ответить на вопросы: 11. Full name 12. Address 13. What is your flat (house) like? 14. How big is your class? 15. Your best f

Ответить на вопросы: 11. Full name 12. Address 13. What is your flat (house) like? 14. How big is your class? 15. Your best friend.Whydo you like him (her)? 16. Your favourite winter sport 17. What do you wear at school? 18. Your pet 19. Your family 20. What do you do in your free time?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
11. имя и фамилия 12адресс 13что нравится дом или квартира. 14Насколько большой твой класс 15Твой лучший друг. Почему он тебе нравится 16Твой любимый зимний спорт 17Что ты носишь в школу? 18Твой питомец. 19Твоя семья. 20 Что ты делаешь в свободное время?