Запиши ПОЛНЫЕ ответы: 11. Name, surname 12. Age 13. Your favourite food 14. When does your school start and finish? 15. Wher

Запиши ПОЛНЫЕ ответы: 11. Name, surname 12. Age 13. Your favourite food 14. When does your school start and finish? 15. Where do you live? 16. Your favourite summer sport 17. Your favourite clothes. 18. Your pet 19. Your best friend. What is he (she) like? 20. What do you do after school?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
11твое имя и фамилия 11 my name is (имя ) my surname is (фамилия ) 12твой возвраст 12 I am (твой возвраст) 13твоя любимая еда my favorite food is (еда ) 14 когда ты начала школу 15где ты живешь 16твой любимый летний спорт 17ьвоя любимая одежда 18твое животное 19 твои лучшие друзья