Ответте на билет ы нём 3 вопроса 1 есiмдiк дегенiмiз не ? Турлерiн айт 2 дурыс тамактанудын ережесiн айт 3 берiлген создi жiкте: тамак iше...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Что такое есімдік (местоимение)? 2. Скажите правило правильного питания 3. просклоняйте слово
Гость
1.Заттың атын, сынын, санын,олардың аттарын білдірмейтін, бірақ солардың орнына жұмсалатын сөз табы. жіктеу есімдігі; сілтеу есімдігі;  сұрау есімдігі;  өздік есімдігі;  жалпылау есімдігі; болымсыздық есімдігі;  белгісіздік есімдігі.                                     2.Дәнді дақылдар жеу керек, суды көбірек ішу,Пайдалы емес жемістерді жемеу керек