Ответьте на вопросы пожалуйста: What happened? What did you do? where did you do? how have you changed? what have you achieved? New friends yout met? Fun things you did? Important lessons you learned???

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
what happened?-Что случилось? what did you do?-Что ты делала? where did you do?Где ты была? how have you changed?Что изменили? what have you achieved?Чего вы достигли? new friends you met?Встретила новых друзей?