Оқушы,серуен,он екі,ұстап алды,құс,бір,қызық -сөздер бойынша "Серуенде" тақырыбына әңгіме

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Демалыс куни он еки окушы мугалиммен саяьакка серуендеуге шыкты. Олар турли осимдиктер мен кустар болды. Мадина гулде отырган кобелекти устап алды. Кобелектин бир канаты кызыл, ал екиншиси сары болды. Балаларга осы серуен оте кызык болды.