О.В.Заболотний,В.В.ЗаболотнийВправа 78Завдання:Спишіть.Підкресліть граматичні основи.Складіть і запишіть два речення так,щоб в одному з них підмет був виражений іменником,а в іншому-займенником.                                 ...

О.В.Заболотний,В.В.Заболотний Вправа 78 Завдання:Спишіть.Підкресліть граматичні основи.Складіть і запишіть два речення так,щоб в одному з них підмет був виражений іменником,а в іншому-займенником.                                       Вправа 1.Гарними розмовами гостей не наситиш(Нар.творчість). 2.Я матусі поцілую сивину 3.У плавнях затривожилась дика птиця... 4.Без першої ластівки весна не приходить. 5.Юрко і Петрусь весело побігли до зеленого килима поля.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Насті подарували котика друзі, Вони написали мені листа