Падіння авторитету уцр пов'язують із провалом соціально-економічних реформ . А чи могла УЦР здійснити ефективну соціально-економічну політику в таких умовах?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На мою думку, не могла, тому що в цей період почались масштабні і стрімкі події: революція, повалення самодержавства і тд, які прагнули радикальних і швидких змін, всю владу потрібно було швидше взяти у свої руки і швидко створювати свою незалежну державу . УЦР у свою чергу була поміркованим  органом, всі її кроки були чіткими, продуманими.