Pascal-программа Знайти, та вивести на стандартний потік виведення, перше просте чи

Pascal-программа Знайти, та вивести на стандартний потік виведення, перше просте число, більше за число N (N вводиться з стандартного потоку введення).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Var n,i,j,k:integer; begin write('n = '); readln(n); i:=n; k:=1; while k>0 do  begin  i:=i+1; k:=0;  for j:=2 to round(sqrt(i)) do   if i mod j = 0 then k:=k+1;  end; writeln(i); end. Пример: n = 200 211