Past Perfect - расставить фразы по смыслу. Жду качественного выполнения (60 баллов)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 2 had looked  3 had signed  4 had promised  5 had selected  6 had ordered                                                                                                                  7 had sold                                                                                                                        8 had been                                                                                                                        9 had finished                                                                                                              10 had changed                                                                                                            11 had improved
Гость
After she had looked at a lot of shops…she had signed the lease…but she had promised herself…After she had selected the hats…She had ordered to arrive…It had sold cards and … where the counter  had been When she had finished decorating the shop… she had changed it completely she had improved it enormously