Пастаўце дзе трэбы знакі прыпынку. Быў красавік і вясна ішла ў сваю апошнюю пераможную атаку. Цеплы вецер смела і весела шумеў над палямі разносячы ваколпахі жываой прыроды. На дарогаз на разорах палеткаў тысячы ручаінак вызвон...

Пастаўце дзе трэбы знакі прыпынку. Быў красавік і вясна ішла ў сваю апошнюю пераможную атаку. Цеплы вецер смела і весела шумеў над палямі разносячы ваколпахі жываой прыроды. На дарогаз на разорах палеткаў тысячы ручаінак вызвоньвалі вясёлую песню вясны змываючы на сваім шляху апошнія лапінкі снегу.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Быў красавік і вясна ішла ў сваю апошнюю пераможную атаку. Цеплы вецер смела і весела шумеў над, разносячы ваколпахі жываой прыроды. На дарогах, на разорах палеткаў, тысячы ручаінак вызвоньвалі вясёлую песню вясны, змываючы на сваім шляху апошнія лапінкі снегу.