Paul often have picnics in the picnic area in summer.Oliver sometimes ride a bike in the Wales parts on holiday.Paul and Oliver usually play sports at the sports centre in August. Paul always watch birds in the Wales parts ever...

Paul often have picnics in the picnic area in summer.Oliver sometimes ride a bike in the Wales parts on holiday.Paul and Oliver usually play sports at the sports centre in August. Paul always watch birds in the Wales parts every summer.Oliver often rise a horse in the Wales parks at weekends.Paul and Oliver sometimes fish in the picnic area in summer переведите пожалуйста на русский
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Павел часто устраивают пикники в зоне для пикника в летнее время.Оливер иногда ездить на велосипеде в части Уэльса на праздник.Павел и Оливер, как правило, занимаются спортом в спортивном центре в августе. Павел всегда наблюдать за птицами в Уэльсе части каждое лето.Оливер часто поднимаются на лошади в парках Уэльса в выходные дни.Павел и Оливер иногда рыбу в зоне для пикника летом