Пажалуста скажите 5 присливив и 5 приказок на украинский мови

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прислів*я: Риба шукає, де глибше, а людина — де краще. *** Ні Богу свічка, ні чорту кочерга. *** Не смійся з старих, сам такий будеш. *** Тримай голову в холоді, живіт у голоді, а ноги в теплі. *** Зустрічний вітер навіть вороні заважає. Приказки: - Без труда нема плода.- Добре роби - добре й буде.- Добре треба шукати, а зло саме прийде.- Добрий, хоч до рани прикладай.- Доброго і корчма не зіпсує, а злого і церква не направить.