ПАЖАЛУЙСТААААААААА!!!!!!!!!!!! ПЖЛСВЬЛМАЩФощмзо!!!!!Даю 20 баловвввв!!!!!!! До водного розчину калій гідроксиду масою 150 г з масовою часткою КОН 5,6 % додали калій оксид масою 9,4 г. Визначте масову частку розчиненої речовини ...

ПАЖАЛУЙСТААААААААА!!!!!!!!!!!! ПЖЛСВЬЛМАЩФощмзо!!!!!Даю 20 баловвввв!!!!!!! До водного розчину калій гідроксиду масою 150 г з масовою часткою КОН 5,6 % додали калій оксид масою 9,4 г. Визначте масову частку розчиненої речовини в новому розчині. P.S Только с - дано, знайти, розвязування, відповідь!!! Пжлст(((((
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
лалплплплплплплпшпшплплпшпшпшпшп