Пдскажите перевод плизз !! -Find John. He is feeding the hamster. -Where is Max?Max is having a snack. -Find Oliver.He's painting a parrot. -I can't see Daniel! Where is he? Oh, he's sleeping! -Find Lucy and Helen. They'r water...

Пдскажите перевод плизз !! -Find John. He is feeding the hamster. -Where is Max?Max is having a snack. -Find Oliver.He's painting a parrot. -I can't see Daniel! Where is he? Oh, he's sleeping! -Find Lucy and Helen. They'r watering fiowers. -I can't find James and William.Here they are. They're drawing animels. Where are Tom and Megan? They are weiking and taiking.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Нашли Джона. Он кормит хомяка. -Где Max? Макс перекусывает. -Нашли Оливера. Он рисует попугая. -Я не вижу Даниэля! Где он? О, он спит! -Нашли Люси и Хелен. Они поливают цветы. -Я не могу найти Джеймса и Вильяма. Вот они. Они рисуют животных. -Где Том и Меган? Они .... слова написанные неправильно