Пекар хотів спекти коровай масою 3 кг,а в нього вийшов коровай масою 5 кг.тому він продав його на 8 грн дорожче,ніж планував.скільки коштує спечений коровай?
Пекар хотів спекти коровай масою 3 кг,а в нього вийшов коровай масою 5 кг.тому він продав його на 8 грн дорожче,ніж планував.скільки коштує спечений коровай?
Ответ(ы) на вопрос:
1) 5-3=2 - разница веса
2) 8:2=4 грн - цена за 1 кг
3) 5х4=20 - стоимость испечённого каравая
Не нашли ответ?
Похожие вопросы